Posiadanie kwalifikacji i odbytych szkoleń na operatora wózka widłowego staje się coraz powszechniej wymaganym standardem zarówno w naszym kraju jak i zagranicą. Uprawnienia te pomagają podnieść swoje kwalifikacje w pracach wchodzących w dziedziny magazynów, transportu jak i szeroko rozumianego handlu.

Kurs na wózek widłowy obejmuje zakres wiedzy teoretycznej z obsługi wózka widłowego jak i części praktyczne, które przygotowują do bezpiecznej i efektywnej pracy, w której zakres wchodzi wykorzystanie narzędzia, jakim jest wózek widłowy.

Zwrócić należy uwagę na liczne niebezpieczeństwa i zagrożenia, które wynikają z pracy na magazynie. Wózek widłowy jest narzędziem, które w skuteczny sposób przyspiesza pracę lub bez którego wykonanie niektórych czynności jest wręcz niemożliwe. Dlatego też magazynierzy i operatorzy wózków widłowych, którzy posiadają uprawnienia na wózek widłowy są bardziej atrakcyjni na konkurencyjnym rynku pracy, a ich stawki są również odpowiednio wyższe w stosunku do magazynierów, którzy owych uprawnień nie posiadają.

Kurs na wózek widłowy – ceny

Ośrodek szkoleń Aspekt oferuje kurs na wózek widłowy w cenach, które można podejrzeć w aktualnym cenniku szkoleń naszej firmy. Ceny jak i rozkład szkoleń podlegają często negocjacjom, aby spełnić oczekiwania naszych klientów.

Kurs na operatora wózka widłowego – Tomaszów Mazowiecki (oddział)

Prowadzone przez nasz szkolenia odbywają się zarówno w Częstochowie jak i Tomaszowie Mazowieckim, dzięki czemu jesteśmy w stanie w komfortowy sposób dotrzeć do większej liczby osób zainteresowanych szkoleniami.

ul. Podleśna 76, 97-200 Tomaszów Mazowiecki