Szkolenia okresowe kierowców wykonywane są co 5 lat. Dawniej szkolenia okresowe znane były pod nazwą: kursy dokształcające na przewóz rzeczy i osób. Wymagane są od osób, które zdobyły prawko jazdy kat. C przed dniem 10.09.2009 lub D przed dniem 10.09.2008 oraz od osób, które zdobyły owe kategorie po wskazanych datach i posiadają kwalifikację wstępną (kwalifikację wstępną przyspieszoną), kwalifikację uzupełniającą (kwalifikację uzupełniającą przyspieszoną) i mija niedługo termin 5 lat od dnia uzyskania Świadectwa Kwalifikacji Zawodowej.

W przypadku, kiedy od kierowcy zawodowy wymagane jest posiada dwóch kategorii, przejście szkolenia okresowego wymagane jest tylko dla jednej z nich.

Cena szkolenia okresowego kierowców podlega negocjacji podobnie jak w przypadku inncyh ofert.

Staramy się, aby szkolenia okresowe prowadzone w naszym ośrodku skutkowały jak najlepszymi wynikami odzwierciedlanymi w postaci zdawalności egzaminów, których efektywność wynosi niemal 100%.

Szkolenia okresowe kierowców Częstochowa
Szkolenia okresowe kierowców - Częstochowa Aspekt

Szkolenia okresowe kierowców wykonywane są co 5 lat dla osób posiadających kat. C oraz D. Dawniej znane pod nazwą: kursy na przewóz rzeczy i osób.

Dostawca kursu: Organization

Nazwa prowadzącego kurs: ASPEKT Centrum Szkoleń Specjalistycznych

URL prowadzącego kurs: https://www.aspektszkolenia.pl/

Ocena redakcji:
5